Usługi naszej firmy

ciesielstwo, dekarstwoNasza firma od nieprzerwanie 2007 roku świadczy usługi związane z wykonywaniem pokryć dachowych (ciesielstwo, dekarstwo) na terenie woj. wielkopolskiego (Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Krotoszyn, Pleszew i okolice). Głównym motorem naszego rozwoju jest chęć odpowiadania na potrzeby klientów, dlatego oprócz typowych usług blacharsko-dekarskich i ciesielskich zdecydowaliśmy się zaoferować kompleksową realizację wszelkich robót związanych z pokryciami dachowymi, a także udostępnić materiały budowlane na sprzedaż.

Wykonujemy:
Więźby dachowe (od najprostszych po bardzo skomplikowane, z wolimi okami, wieżyczkami itp.);
Pokrycia dachowe (karpiówki, blachodachówki, dachówki ceramiczne, betonowe, papy, blachy trapezowe);
Tynki i docieplenia (styropian, tynki maszynowe zewnętrzne i wewnętrzne, docieplanie poddaszy).

oferta handlowaWspółpraca naszej firmy z wieloma renomowanymi wytwórcami materiałów budowlanych zaowocowała naszą konkurencyjną i rozległą ofertą handlową, którą pragniemy Ci zaoferować. Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw stosowana jest 8-procentowa stawka VAT za wszelkie usługi związane z budownictwem mieszkaniowym.

Prowadzimy także współpracę z licznymi brygadami tynkarskimi, dostarczając im tynków. Jeśli tylko poszukujesz fachowców do wykonania robót tynkowania maszynowego zewnętrznego i wewnętrznego czy ocieplania, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Filozofia firmy

materiały budowlaneDoskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaką wartość ma nasza praca i przy wykorzystaniu jakich materiałów pracujemy. Dzięki temu nie dajemy pustych obietnic, lecz jesteśmy świadomi tego, na co nas stać. Odzwierciedleniem tych zasad są liczne realizacje oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Twój dach powinien być odzwierciedleniem Twojej wizji, a my jedynie jej rzetelnymi wykonawcami. Cenimy sobie stały kontakt z klientem, poczynając od wyceny, przez cały proces montażu pokrycia dachowego. Nasza praca to również nasza pasja. Dołożymy wszelkich starań, aby wykonany przez nas dach spełnił Twoje marzenia i dał powód do czerpania z niego radości przez długie lata.

pokrycia dachoweNasza firma to nie tylko solidna i profesjonalna obsługa klienta, lecz także swoboda w proponowaniu własnych projektów oraz elastyczność w poszukiwaniu najdoskonalszych rozwiązań. Zanim przystąpimy do pracy, dokładnie słuchamy klienta. Nie idziemy na kompromisy pomiędzy ilością a jakością. Jesteśmy zainteresowani tylko tym ostatnim. Stąd bierze się nasza duma – z tego, kim jesteśmy, z kim pracujemy i z tego, co udało nam się osiągnąć.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania – po prostu zadzwoń. Skorzystaj z naszych usług, a zrobimy wszystko, by spełnić Twoje marzenia o wspaniałym dachu.