AKTUALNOŚCI

Nowoczesna i trwała PODBITKA DACHOWA

Okres Wakacyjny, miesiące letnie i Nasza realizacja podbitki dachowej dla Inwestora w Kaliszu. Miesiąc wcześniej skończyliśmy montaż konstrukcji więźby i pokrycia dachowego z dachówki BOGEN INNOVO 12 Czarna angoba. W kolejnym etapie, Inwestor wykonał docieplenie budynku wraz położeniem tynku i poprosił nas o montaż wykończenia końcowego dachu jakim jest podbitka dachowa.

Na deskę czołową , zastosowaliśmy płytkę struktonitu w kolorze białym w rozmiarze 30 x 30. Jest to bardzo polecane przeze mnie rozwiązanie, ze względu na trwałość. Płytka sama w sobie jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne ( słońce, deszcz, mróz ) , nie zmienia koloru, nie pęka i nie odbarwia się , a sam producent daje na nią 30 lat gwarancji. W praktyce oznacza to , że montujemy to raz i mamy spokój do końca życia 🙂 . Zapominamy o jakiejkolwiek impregnacji, malowaniu itd.

Na spód natomiast, jako samą podbitkę zastosowaliśmy panele z blachy trapezowej w w kolorze białym . Zastosowane listwy narożnikowe i przyścienne nadają całości bardzo estetyczny wygląd. Dodatkowo połączenie ciemnej dachówki z biała podbitką daje efekt świeżości i dom na żywo prezentuje się REWELACYJNIE.

Wszystkim z okolic Ostrowa, Kalisza, Jarocina, Pleszewa, Krotoszyna, Ostrzeszowa i okolic, zastanawiających się z czego wykonać podbitkę dachową,  polecam to rozwiązanie, jest ono bardzo praktyczne i trwałe, dzięki czemu mamy spokój na długie lata.


SZCZEGÓŁY BUDOWY :

POWIERZCHNIA DACHU : 210 M2

TYP :  MONTAŻ PODBITKI DACHOWEJ

POKRYCE DACHOWE : DACHÓWKA firmy BOGEN INNOVO 12 czarna angoba

RYNNY : Stalowy  niemiecki system rynnowy Zambelli w kolorze czarnym

OBRÓBKI BLACHARSKIE : BLACHA szwedzka Plannja w kolorze czarnym

MEMBRANA : Membrana z atestem na deskowanie 180g 

DESKA CZOŁOWA : PŁYTKA STRUKTONITOWA w kolorze BIAŁYM

PODBITKA : PANELE Z BLACHY TRAPEZOWEJ  w kolorze BIAŁYM

Montaż podbitki przez naszą firmę dekarską z OstrowaPodbitka dachowaMontaż podbitki dachowejPodbitka dachowaWykończenie dachuPłytka struktonitPanele z blachy oraz płytka struktonitu