AKTUALNOŚCI

Lepszy dach nad głową

Dobrze jest mieć dach nad głową ? tym bardziej, zrobiony przez naszą firmę dekarską – o czym przekonał się nasz sympatyczny inwestor Pan Rafał.

Kontakt z klientem tylko umilił pracę w Ostrowie, a ogólna współpraca przebiegła nam jak najbardziej pomyślnie.
Naszym zadaniem było wykonanie pokrycia dachowego na niedużą powierzchnie. Z racji dużego doświadczenia, nie sprawiło nam to żadnego problemu.

Tym razem, do wykonania dachu, użyliśmy czerwonej angoby firmy KORAMIC ? ALGEBRA 9, która jest bogata zarówno pod względem obszernego wyboru rodzajów produktów, jak i gamy kolorystycznej ? wystarczy tylko spojrzeć na poniższe zdjęcia. 🙂

Dzięki naszym dekarzom, również nasza ulubiona membrana z atestem znalazła miejsce w montażu. Dach jest deskowany z dodanymi nabitkami boazerii podbitkowej.
Myślę, że nie jest to wielkim zaskoczeniem, jeśli powiem państwu, że wybraliśmy blachę PLANNJA by urozmaicić i polepszyć budowę dachu ? wysoka jakość, którą oferuje, mówi sama za siebie.

Dach udany – wykonanie gwarantujące bezpieczeństwo, a do tego połączone z estetycznym wyglądem
i dokładnością. Nie ma nic lepszego jak widzieć efekty swojej pracy przekładające się na zadowolenie klienta.

Pan Rafał może nacieszyć się naszym dachem i w spokoju oczekiwać pierwszego deszczu (którego ostatnio naprawdę brakuje, gdyż Słońce wyciska najmniejszy pot), który przetestuje wykonane przez nas pokrycie dachowe.

Zawsze staramy się solidnie wykonywać dachy i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta.
Zachęcam do zapoznania się z efektami innych naszych prac, które nie są wykonywane tylko na terenie Ostrowa, ale też Pleszewa, Kalisza i Krotoszyna!


 

SZCZEGÓŁY BUDOWY :

POWIERZCHNIA DACHU : 90 M2

TYP :  POKRYCIE DACHOWE

POKRYCE DACHOWE : DACHÓWKA KORAMIC ALEGRA 9 CZERWONA ANGOBA

MEMBRANA : MEMBRANA Z ATESTEM NA DESKOWANIE 200 G

RYNNY : STALOWE , NIEMIECKI SYSTEM RYNNOWY ZAMBELLI

OBRÓBKI BLACHARSKIE : BLACHA PLANNJA kolor czarny

Dach : DESKOWANY + NABTIKA Z BOAZERII PODBITKOWEJ

 

Pokrycie z wykorzystaniem dachówki KORAMICBlacha PLANNJA i rynny ZAMBELLImontaż i układ dachówekułożenie dachówki KORAMIC