AKTUALNOŚCI

Kolejny lwi dach w Lewkowie

Lewków

W Lewkowie, zaraz niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego, stoi bardzo przytulny domek, który czekał na swój upragniony dach. Brzmi jak wstęp do bajki, jednak będąc bardziej przyziemnym, dekarze z naszej firmy wyruszyli z zadaniem zamontowania pokrycia dachowego jak i samej więźby dachowej.

Zakładanie membrany z atestem to u nas niezbędnik, z bardzo prostego powodu: zapewnia odpowiednią izolację dla naszego domu. Po raz kolejny, aby przyozdobić górę domu, wybrano niezawodne dachówki KORAMIC modelu Alegra 9, tym razem w trochę innym odcieniu: brązowej angoby szlachetnej. Ta lekka, płaska, lekko pofalowana na końcach dachówka, sprawia wrażenie na prawdę prestiżowego materiału, ponadto jest niesamowicie modna.

W celu dopełnienia szczelności i estetyki dachu, obligatoryjnie zamontowaliśmy również płaskie blachy od firmy RUUKKI, w tym samym kolorze co wybrana przez naszego inwestora dachówka.

Czym byłby dom bez rynien? Odprowadzanie gromadzącej się wody na dachu podczas srogich ulew jest rzeczą oczywistą, więc do tego zadania wybraliśmy sprawdzone niemieckie stalowe rynny od Zambelli.

Żeby wpuścić nieco Słońca do przyszłego domu, wybrano bardzo ładne okna od firmy FAKRO, stając się tym samym „oknami na świat”.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i serdecznie pozdrawiamy naszych inwestorów!
Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami, aby ocenić efekty naszej pracy.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Zainteresowała Państwa nasza działalność i macie pytania odnośnie dachu i naszych usług?
Skontaktuj się z naszą firmą – chętnie odpowiemy na każde pytanie!

SZCZEGÓŁY BUDOWY:

  • TYP: konstrukcja więźby dachowej + pokrycie dachowe
  • POKRYCIE DACHOWE: dachówka KORAMIC – Alegra 9 – brązowa angoba szlachetna
  • OBRÓBKI BLACHARSKIE: blacha płaska – RUUKKI – brązowa
  • RYNNY: rynny stalowe Zambelli – 128/80 – brązowe
  • MEMBRANA: membrana z atestem na deskowanie
  • OKNA: FAKRO
  • MIEJSCE BUDOWY: Lewków