AKTUALNOŚCI

BLOK na Prestiżowym osiedlu

Inwestycja realizowana na początku tego roku na prestiżowym osiedlu ” PANORAMA” w Kaliszu. Zakres prac podzielony był na kilka etapów. Całość po odbiorach wygląda imponująco. Mamy się czym pochwalić (  tym momencie chociaż raz będę nieskromny  i lekko zarozumiały , a co mi tam 🙂 🙂   )

Etap pierwszy obejmował wykonanie konstrukcji więźby dachowej , deskowanie oraz położenie membrany z atestem na deskowanie.

Etap drugi  to montaż okien kolankowych z firmy FAKRO na połaci dachu. Montaż  rynnien stalowych w kolorze grafitowym z firmy RUUKKI. Wykonanie  obróbek blacharskich na połaci dachu oraz oraz przy oknach.

Etap kolejny to wykonanie izolacji na balkonach. Zakres ten obejmował montaż obróbek blacharskich oraz papy termozgrzewalnej.

Krokiem końcowym był montaż szwedzkiej blachy na rąbek Emka Click z firmy RUUKKI na połaci dachu oraz montaż parapetów na elewacji wraz z rurami spustowymi.

Na tą chwilę trwają jeszcze prace wykończeniowe związane z układaniem kostki , ogrodzeń itp , natomiast dla Nas budowa została zakończona i odebrana. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie wpisując się idealnie w całe osiedle, na którym wcześniej powstało kilka bloków o nieco prostszej architekturze.

Na żywo blok ten można obejrzeć w Kaliszu, natomiast podobnymi realizacjami możemy pochwalić się również w takich miejscowościach jak : Ostrowie Wlkp, Krotoszyn, Ostrzeszów, Pleszew, Wrocław.

 


SZCZEGÓŁY BUDOWY :

POWIERZCHNIA DACHU : 700 M2

TYP :  NOWA KONSTRUKCJA DACHU ORAZ POKRYCIE DACHOWE

POKRYCE DACHOWE : BLACHA RĄBEK STOJĄCY EMKA CLICK z firmy PLANNJA w powłoce z 30 – letnią gwarancją

ELEWACJA : BLACHA RĄBEK STOJĄCY EMKA CLICK z firmy PLANNJA w powłoce z 30 – letnią gwarancją

OKNA DACHOWE : FAKRO FTS-V U2 78X118

RYNNY : Stalowy  niemiecki system rynnowy PLANNJA w kolorze grafitowym

OBRÓBKI BLACHARSKIE : BLACHA szwedzka Plannja w kolor grafitowy metalik

MEMBRANA : Membrana z atestem na deskowanie 180g 

Dach na blokuBloki Kalisz Dachy Kalisz

Dachy Ostrow