AKTUALNOŚCI

Ukoronowanie jednorodzinnych domków Jarocina

Jarocin

Mimo tego, że to nie Ostrów, niecałe 60 km dalej od naszego rodzinnego miasta znajduje się Jarocin, w którym otrzymaliśmy zadanie pokrycia dachem ogromniej powierzchni osiedla domków jednorodzinnych
– bo aż 4000 m2! Projekt wymagał od naszych dekarzy wielu godzin ciężkiej pracy, jednak nie ma dla nas niemożliwego! Dachy powstawały od podstaw, więc prócz samych dachówek trzeba było zamontować więźbę dachową.

Od tego też zaczęliśmy. Po określeniu bryły budynków, nasza firma była w stanie zaprojektować pokrycia dachowe. Następnie przeszliśmy do wznoszenia głównego szkieletu całej konstrukcji – więźby dachowej. Tak przygotowaną więźbę należy przygotować na przyszłe warunki pogodowe i odizolować dom jak i samych jego mieszkańców od wilgoci. Po foliowaniu i nałożeniu membrany, przyszedł czas na deskowanie, zakładanie okien
i rynien.

Oknami na świat stały się okna od firmy FAKRO, trudno się dziwić, stosujemy je od bardzo długiego czasu, gdyż bardzo dobrze sprawdzają się na dachach naszych inwestorów. Wodę natomiast będą odprowadzały niezawodne stalowe rynny Zambelli, w kolorze cegły – ponieważ to właśnie w tym kolorze zamierzamy ukoronować dach.

Przejdźmy do tego co tygryski lubią najbardziej: do naszej głównej gwiazdy jaką jest pokrycie dachowe składające się z ceramicznych dachówek KORAMIC ALEGRA 9 w kolorze czerwonej angoby. Jest to typowy model renesansowy, naturalny, trwały i o wysokich parametrach, a do tego estetycznie wygląda!

I tak też kolejny wykonany projekt możecie Państwo zobaczyć na poniższych zdjęciach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z wynikami naszej pracy!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Zainteresowała Państwa nasza działalność i macie pytania odnośnie dachu i naszych usług?
Skontaktuj się z naszą firmą – chętnie odpowiemy na każde pytanie!

SZCZEGÓŁY BUDOWY:

  • POWIERZCHNIA: 4000 m2
  • TYP: konstrukcja więźby dachowej + pokrycie dachowe
  • POKRYCIE DACHOWE: dachówka KORAMIC ALEGRA 9 czerwona angoba
  • OBRÓBKI BLACHARSKIE: blacha płaska – RUUKKI – grafitowe
  • RYNNY: rynny stalowe Zambelli – 128/80 – kolor cegły
  • MEMBRANA: membrana z atestem na deskowanie
  • OKNO: FAKRO – modele z mikro wentylacją
  • MIEJSCE BUDOWY: Jarocin