AKTUALNOŚCI

Osiedle ZIELONA KLECINA we Wrocławiu

Pod koniec roku udało nam się zrealizować , podzieloną na kilka etapów realizację konstrukcji dachu oraz pokrycia dachowego na osiedlu Zielona Klecina we Wrocławiu. Bardzo nowoczesny projekt, atrakcyjna lokalizacja i dosyć duża inwestycja, która zajęła nam z paroma przerwami technologicznymi kilka miesięcy. Całość to grubo ponad 1400 m2 do położenia dachu i elewacji, także mieliśmy co robić 🙂 .

Konstrukcja dachu z więźby tradycyjnej, a deskowanie wykonane z płyt OSB , rynny stalowe szwedzkiego producenta Plannja. Jako pokrycie główne, zarówno na dach jak i elewację zastosowaliśmy blachę rąbek stojący EMKA CLICK również z firmy Plannja w powłoce z 30 letnią gwarancją. Elewacja dodatkowo docieplona , montowana na specjalnie przygotowanej  pod konstrukcji stalowej.

Projekt przewidywał również bardzo dużą ilość okien dachowych, przez co montaż blachy na dachu był troszkę spowolniony. Każde okno bowiem trzeba dodatkowo opierzyć co generuje dodatkowe godziny pracy. Tradycyjnie już okna dachowe zastosowaliśmy od naszego sprawdzonego producenta Fakro.

Dzięki zastosowaniu na dach i elewację blachy rąbek stojący w kolorze grafitowym , całe osiedle prezentuje się niezwykle nowocześnie na tle pobliskich budynków. Także jeżeli ktoś z państwa planuje zakupić mieszkanie we Wrocławiu to polecam właśnie tą inwestycję.

Wszystkich którzy odwiedzają naszą stronę , serdecznie zapraszam do jej POLUBIENIA na profilu FB


SZCZEGÓŁY BUDOWY :

POWIERZCHNIA DACHU : 1400 M2

TYP :  NOWA KONSTRUKCJA DACHU ORAZ POKRYCIE DACHOWE

POKRYCE DACHOWE : BLACHA RĄBEK STOJĄCY EMKA CLICK z firmy PLANNJA w powłoce z 30 – letnią gwarancją

ELEWACJA : BLACHA RĄBEK STOJĄCY EMKA CLICK z firmy PLANNJA w powłoce z 30 – letnią gwarancją

OKNA DACHOWE : FAKRO FTS-V U2 78X118

RYNNY : Stalowy  niemiecki system rynnowy PLANNJA w kolorze grafitowym

OBRÓBKI BLACHARSKIE : BLACHA szwedzka Plannja w kolor grafitowy metalik

MEMBRANA : Membrana z atestem na deskowanie 180g 

Blacha rąbek PlannjaMontaż blachy emka clickPokrycie dachowe z blachy PlannjaDach i Elewacja z blachyPlannja Emka Click