AKTUALNOŚCI

Olśniewająca czerń

Powracamy do Was z kolejną porcją dachów!

Kopertowy dach w Oleśnicy o niewielkim 25-stopniowym kącie nachylenia, był całkiem pracochłonny, choćby i z powodu dużej powierzchni, którą mieliśmy za zadanie pokryć – ale udało się!

Architektura i kolor dachu pełnią większą rolę, niż mogłoby się wydawać. Kolor znacząco wpływa na wygląd naszego budynku.
Czy wiedzieli Państwo, że barwa jest w stanie zmanipulować nasz wzrok, przez co może sprawić, że dzięki dachówkom – budynek będzie nam się wydawał masywniejszy lub malutki, niższy lub wyższy?

Czarna stylowa i dość uniwersalna dachówka KORAMIC Alegra 9, niczym czarna sukienka – zawsze przykuje naszą uwagę, wygląda, zgrabnie i… elegancko!

Dach nie może się obejść bez obróbek blacharskich – zazwyczaj są montowane o takim samym kolorze co dach, więc i w tym przypadku był to kolor czarny.
Do tego zabiegu zdecydowaliśmy się użyć płaskiej blachy RUUKKI.

Zamontowane zostały również kominy systemowe ze specjalnymi płytkami strukonitowymi.

Całość dopełniły sprawdzone przez nas czarne rynny ZAMBELLI. Na zdjęciach co prawda tego nie widać, ale możecie nam wierzyć – w połączeniu z czarnym dachem, wyglądają na prawdę luksusowo.

Po powrocie z wakacji, nasz inwestor – Pan Karol – był niezwykle zadowolony z zamontowanego dachu. Usatysfakcjonowany klient – to jest to czego nam trzeba! Jest nam niezmiernie miło, że możemy się wykazać naszymi umiejętnościami i cieszymy się z efektu pracy naszej firmy.

Ponownie zachęcam do kontaktu z naszą firmą. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy!
Ponadto zachęcam również do zapoznania się z naszymi poprzednimi projektami. 🙂

Na zakończenie chcielibyśmy serdecznie pozdrawić Pana Karola i podziękować za miłą współpracę!


 

SZCZEGÓŁY BUDOWY:

POWIERZCHNIA DACHU: 350 m2

TYP:  Nowa konstrukcja dachu oraz pokrycie dachowe

POKRYCE DACHOWE: KORAMIC Alegra 9 – Czarna angoba szlachetna

RYNNY: Stalowe Rynny Zambelli w kolorze czarnym

MIEJSCOWOSC BUDOWY: OLEŚNICA

 

Efekt pracy firmy dekarskiej dachyostrowUsługi dekarskie ostrów wlkp Oleśnica czarna angoba koramic alegra-9 Czarna angoba Montaż dachu Oleśnica