AKTUALNOŚCI

Nowoczesna blachodachówka – imitacja dachówki

W połowie roku zgłosił się do nas Pan Ryszard z Górzna z problemem zadaszenia przeciekającego dachu na budynku gospodarczym. Po wstępnej analizie , którym głównym punktem było dopasowanie się z pokryciem dachowym do istniejącego domu , na którym była położona dachówka cermiczna BOGEN Innovo 12 w kolorze Granat brąz , zapadła decyzja o zastosowaniu nowoczesnej blacho dachówki modułowej z firmy Plannja model FLEX w wersji z 30 letnią gwarancją.

Blacho dachówka ta cechuję się wysokimi przetłoczeniami , oraz modułową konstrukcją  przez co ułożona na dachu wygląda zupełnie jak dachówka dzięki czemu udało nam się dopasować pokrycie dachowe garażu do pokrycia  budynku mieszkalnego.

Efekt końcowy możecie państwo zobaczyć na poniższych zdjęciach. Dodatkowo wzbogaciliśmy szczyty kozłów nabijając ozdobną deskę, wcześniej wyheblowaną oraz pomalowaną impregnatem SADOLIN EXTRA w kolorze Palisander

Zostosowany system rynnowy to standardowo już niemiecka firma ZAMBELLI. Bardzo porządne rynny , cechujące się estetycznym wyglądem, wzorowym wykonaniem z dbałością o szczegóły oraz niebywałą trwałością i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne.

Jeśli chodzi o obróbki blacharskie , to do ich wykonania została użyta szwedzka blacha RUUKKI w kolorze brązowym , również w powłoce z 30 letnią gwarancją. Kolor idealnie dobrany do pokrycia dachowego oraz rynien stąd wszystko komponuje się w jedną całość.

 

Zapraszamy do obejrzenia wcześniejszych wpisów, na których znajdziecie państwo bardzo dużo zdjęć z Naszych  realizacji  okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Pleszewa, Krotoszyna , Odolanowa ,PrzygodzicOstrzeszowa
Masz pytania? Dzwoń ! Służymy radą oraz cennymi wskazówkami przy budowie dachu.


SZCZEGÓŁY BUDOWY :

POWIERZCHNIA DACHU : 90 M2

TYP :  NOWE POKRYCIE  DACHOWE

POKRYCE DACHOWE : BLACHODACHÓWKA PLANNJA , MODEL FLEX z 30 LETNIĄ GWARANCJĄ w kolorze BRĄZOWYM

RYNNY : STALOWE , NIEMIECKI SYSTEM RYNNOWY ZAMBELLI

OBRÓBKI BLACHARSKIE : BLACHA RUUKKI kolor BRĄZOWY

DACH : DESKOWANY  I  ZAPAPOWANY

Blacho dachówka FLEX

Pokrycie dachowe Biniew

Plannja

Dach Górzno

Blachodachóka Plannja

Pokrycie dachowe Plannja

Dach z blachy FLEX

Blachodachówka FLEX

Blachodachówka brązowa

Plannja