AKTUALNOŚCI

Czerń, czerń i jeszcze raz czerń!

Czy obok takiego cuda można przejść obojętnie?
Dach w Kaliszu prezentuje się nadzwyczajnie!

Tym razem, zakres prac tyczył się konstrukcji więźby dachowej i ogólnego pokrycia dachowego na 380-cio metrowej powierzchni.  Jest to kolejny założony przez nas dach w Kaliszu, który ma na sobie zamontowane znane nam wszystkim dachówki Bogen Innovo 12 – o kolorze czarnej angobyTrudno się dziwić, przemawiają do nas swoją uniwersalnością i pięknym, szlachetnym, czarnym kolorem, który sprawia, że nasz dom staje się nowocześniejszy!

Ale dość o dachówkach. Warto wspomnieć o podbitce dachowej. Stabilne i wytrzymałe płyty firmy farmacell, cieszą się ostatnio wyjątkową popularnością ze względu na swoje właściwości. Zapewniają odpowiednią akustykę i są odporne na ogień i wilgoć. Oczywiście zostały specjalnie otynkowane pod kolor wybranej elewacji.

No a skoro już o czarnym kolorze mowa, czarna płaska blacha RUUKKI również zajęła miejsca na naszym pokryciu dachowym. Bardzo łatwa, sprawna i błyskawiczna w montażu blacha, a do tego oszczędna
– co minimalizuje koszty pokrycia!

Ponadto zostały jeszcze zamontowane stalowe rynny Zambelli, oczywiście o kolorze czarnym i okna dachowe znanej firmy FAKRO.

Patrząc na efekt naszej pracy, mamy pewność, że trwałość i jakość dachu, na pewno pozostanie niezachwiana.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć! A najlepiej do przekonania się na własne oczy 🙂
A także do kontaktu z naszą firmą dekarską – chętnie odpowiemy na pytania!


 

SZCZEGÓŁY BUDOWY :

TYP: nowe pokrycie dachowe

POWIERZCHNIA DACHU: 380 m2

POKRYCE DACHOWE: dachówka Bogen Innvo 12 – czarna angoba szlachetna

OBRÓBKI BLACHARSKIE: blacha płaska RUUKKI – kolor czarny

RYNNY: stalowe rynny Zambelli czarne

OKNA DACHOWE: model od FAKRO

MIEJSCOWOŚĆ BUDOWY: Kalisz

 

dachowka bogen innovo 12 pokryci dachowe Kalisz montowanie więźby dachowej i pokrycia z dachyostrow montowanie dachówki w Kaliszu Kalisz Bogen innovo-12 dachyostrow pokrywa dach w Kaliszu