AKTUALNOŚCI

BLOK w NOWOCZESNYM STYLU

Od kilku lat Nasza firma ciesielsko-dekarska, świadcząca swoje usługi w okolicach takich miejscowości jak:  Ostrów, Kalisz, Pleszew, Krotoszyn współpracuje z kaliską firmą deweloperską „Antczak”.

Dzięki tej współpracy, powstało już wiele ciekawych realizacji pokryć dachowych, głównie na budynkach wielorodzinnych w nowoczesnym stylu jakie projektuje i stawia wspomniana kaliska firma budowlana.
Parę dni temu, na kolejnym  już z rzędu bloku  w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Zębcowskiej
na tzw. Osiedlu słonecznym zakończyliśmy ciekawy dach.


 

Zakres prac obejmował zrobienie konstrukcji więźby dachowej, wykonaniu pełnego deskowania wraz z montażem szwedzkiej blachy rąbek stojący Emka Click producenta Ruuki / Plannja.

Oprócz tego przy kominach zostały zamontowane ławeczki kominiarskie, wzdłuż linii okapu płotki przeciw śniegowe wraz z kompletnym orynnowaniem firmy Plannja dokładnie w tym samym kolorze co pokrycie dachowe. Obecnie rozpoczęły się prace elewacyjne, gdzie w późniejszym czasie postaram się wrzucić kilka zdjęć w momencie gdy blok zostanie otynkowany i oddany do użytku.

Blacha rąbek to obecnie bardzo popularny rodzaj pokrycia dachowego stosowany z powodzeniem w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, gdzie przez swoje wzornictwo nadaje niepowtarzalny charakter idealnie zaprojektowanym konstrukcją.


 

SZCZEGÓŁY BUDOWY :

POWIERZCHNIA DACHU :  560 M2

TYP :  NOWE WIĘŹBA ORAZ   POKRYCIE  DACHOWE

POKRYCE DACHOWE :  Blacha rąbek Emka Click Plannja / Ruuki

MEMBRANA : MEMBRANA Z ATESTEM NA DESKOWANIE 200 G

RYNNY : STALOWE , NIEMIECKI SYSTEM RYNNOWY ZAMBELLI

OBRÓBKI BLACHARSKIE : BLACHA PLANNJA kolor grafitowy

Planna , Ruuki blacha Blacha RąbekWięźba z deskowaniemOstrów SłoneczneBloki Emka Click